| 199609 a întrebat:

Unde gasesc softu pentru Samsung galaxy mini 2 s5570, vreau sa-i schimb softu si nu stiu unde-l gasesc pe net. FUNDA!

4 răspunsuri:
| Anonimul23 a răspuns:

Poti sa cauti pe youtube sa vezi cum trebuie sa procedezi. si in descriere ai si link-ul de unde poti descarca soft-ul si cum trebuie sa procedezi! baftawinking

| AdRiAn0096 a răspuns:

Http://www.samsung.com/ro/support/model/GT-S5570CWAROM. Undeva in stanga apare upgrade software dai la detalii si urmezi instructiunile bafta

| 199609 explică (pentru AdRiAn0096):

Imi zice ca pagina nu a fost gasita!

| AdRiAn0096 a răspuns:

Http://www.samsung.com/ro/support/usefulsoftware/SWUP/JSP daca nu merge intri pe pagina Samsung undeva sus scrie "suport" apesi pe el si te duci la butonu cu telefoane e in stanga undeva apoi iti apare actualizare/upgrade software prin kies apoi descarci programu si urmezi indicatiile:)