| cmaryy2006 a întrebat:

Unde pot gasi un servis pentru LG g2 ca sa imi instalez cyanogenmod?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

1. se zice service...
2. ai idee ca poti instala si tu singur acasa asa ceva cu ceva atentie?
3. Ce te nemultumeste la firmware-ul stock?

| horia2012 a răspuns:

Cine crezi ca-si asuma riscul de a-ti strica telefonul daca ceva nu functioneaza bine? (chiar daca e service). Fa-l singur acasa pe riscul tau.
Iti reuseste, e OK, nu, l-ai facut praf si cu asta basta.

| User2 a răspuns:

Daca nu spui din ce judet esti..degeaba.Eu am un s2 si am vrut sa-mi instalez acest rom.Am auzit ca este bun ca functionare dar ii lipsesc multe gen vibratiile etc. si are niste bug-uri.

| cmaryy2006 explică:

Bucuresti