| Laure16263727 a întrebat:

Unde pot repara un smartwatch, în București

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Un smartwatch are doar cateva piese, deci putine lucuri se pot repara (maxim schimbarea lor, daca se gasesc componente, dar sunt cazuri rare).
Teoretic, poti incerca la service-uri de telefoane, ei te pot indruma la cineva specializat sau iti vor spune sa-ti cumperi altul.

| Simpatic a răspuns:

Daca nu e o problema de software nu prea are cine si ce sa iti repare la el, crezi ca avem scule in Romania sa se repare placi si procesoare la ceva atat de mic?
Poate in China sau japonia happy

| Laure16263727 explică (pentru Simpatic):

De fapt chiar e o problema software, am nevoie sa îi dau factory reset