| Alex_6294 a întrebat:

Unele taste de la laptop fac figuri, ba ca merg, ba ca nu merg, si nu stiu ce au, cine imi spune, ii dau FUNDA!

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Probabil sau stricat din cauza indelungii folosiri. poti lua o tastatura de pc, ps2.

| Alex_6294 explică (pentru express11):

Daca duc la o firma laptopu, imi schimba tastatura?

| express11 a răspuns (pentru Alex_6294):

O poate schimba.nu-i problema.

| Jipa95 a răspuns:

In link-ul de mai jos ai un programel pentru schimbarea tastelor (in engleza remap).

http://www.majorgeeks.com/mg/getmirror/keytweak,1.html

Asteapta aproximat 5 secunde pentru a il downloada (nu trebuie sa apesi absolut nimic). Instaleaza programelul si schimba tastele cum vrei tu.

Daca ai ceva probleme, te rog nu ezita sa dai reply acestui raspuns.

Bft!