| MiHai3122 a întrebat:

Uneori mouse-ul se apasa singur fara sa tin eu apasat click-uri, sau tasta, cam w-ul dar rar, asta se intampla mai mereu cand joc Rocket League si nu stiu dc, poate ma ajuta cineva cumva

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are o chestie de plastic pe sub buton mouse-ul, s-a stricat/slabit chestia aia. Si la mine e frustrant ca doar tin mana usor pe el si se apasa click dreapta aiurea, odata era sa mut System32 pe Desktop din cauza asta laughing
Trebuie alt mouse, am incercat cu o hartie dar e solutie temporara.

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Ai cumva laptop? Am si eu laptop si se intampla de multe ori, cu mana care apasa butoanele WASD sa apas din greseala pad-ul de la laptop. Recomand sa opresti pad-ul daca ai mouse.

| GigiDurul a răspuns:

Un Spirit

| MiHai3122 explică:

Am pc, cu mouse-ul nici nu ma mir ca prin cate a trecut saracul e de inteles. O sa incerc cu inca unul sa vad cum merge