| kilometru0 a întrebat:

Urgent! Am nevoie sa-mi spuneti pasi prin care sa resoftez un android 4.0.4 respectiv un Acer s500 ...aseara ma jucam pe el si dintr-o data mi sa bloca si s-a inchis am dat sal deschid si cand il deschideam imi aparea doar stema de la Acer si cam atat!

2 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

Baga-l pe recovery mode si dai wipe la tot, cauta pe google cum pui in recovery mode fiindca daca iti zic aici se considera hacking si imi suspendeaza contul

| FsH a răspuns:

Folii si Huse pentru smartphone, inclusiv pentru Acer Cloudmobile S500 gasesti aici : http://www.foliisihuse.ro/ro/71-acer-cloudmobile-s500