| P3trutz a întrebat:

am mare nevoie de ajutorul vostru! Am un telefon LG kp500 si dintr-o data sa facut imaginea negra si s-a inchis, se tot restarta, trebuie sa il resoftez. Va rog sa-mi spuneti si mie cum pot sa-l resoftez. Ofer funda si vot! Va multumesc.

3 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

De resoftat nu cred ca este vorba si eu am un LG km 570 si e la fel l-am dus la serviceuri si a stat o luna si inca nu e gata cred ca e bai cu placa de baza. dul la un service si ti-l va face daca pot

| AdiM90 a răspuns:

Il duci la garantie, la un service sau la un liber-profesionist

| AmL a răspuns:

Hmm...tot kp500 am si acelasi lucru mi s-a intamplat. daca telefonul este inca in garantie du-l de unde l-ai luat si lasa-i pe ei sa se ocupe, daca nu, resoftarea e ceva mai complicat... mie mi-l repara fratele meu de fiecare data iar din cate am observat conecteaza telefonul la laptop prin usb, telefonul trebuie sa aiba bateria plina si pentru mai departe iti voi lasa un link in care ti se explica ce si cum: http://giulian9.blogspot.com/2011/05/resoftare-lg-kp500501502.html