| MilenaIoana22 a întrebat:

URGENT! Am un Samsung Galaxy Express 2. L-am lasat la incarcat peste noapte si acum nu se mai deschide. Pe net zice ca bateria s-a stricat din cauza asta. Cum pot sa il fac sa se deschida fara sa cumpar alta baterie? Astept raspuns cat de rapid!

2 răspunsuri:
| onuticuta200312 a răspuns:

Du-l la un servive(sunt in magazinele Vodafone) si intreaba acolo, insa eu cred ca iti va trebui o baterie noua sau eventual niste reparatii. Sper ca te-am ajutat! FUNDA?

| MilenaIoana22 explică:

S-a dovedit ca nu bateria era problema, multumesc oricum!