| Davidalx a întrebat:

Am un Samsung galaxy s5 nou... i-am terminat bateria la 0 % si apoi l-am bagat la incarcat peste noapte... mai departe cum procedez? URGENT, DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| XxTerrorxX1 a răspuns:

S-a incaracat? Daca nu, are o problema cu bateria, si trebuie sa il duci la un reparator.

| Davidalx explică (pentru XxTerrorxX1):

L-am terminat la 0 de cand l-am luat. apoi l-am incarcat la 100 si acum? fac la fel? de cate ori?

| XxTerrorxX1 a răspuns (pentru Davidalx):

Se termina repede bateria?

| Davidalx explică (pentru XxTerrorxX1):

Hai lasa-ma ca nu sti... ce naiba ma intrebi daca se termina repede? Te-am intrebat ceva imi dai raspuns, nu intrebare!

| XxTerrorxX1 a răspuns (pentru Davidalx):

Am intrebat asta sa vad daca e stricat. Si oricum poti face asta din nou, DOAMNE