| CosminaYQRDAN a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! Dau funda, garantat! Am un Samsung Galaxy S4 si l-am scapat pe jos,acum cateva zile.S-a spart dar merge,display-ul este ok,nu are nimic,doar ca este spart.iar,ieri am iesit in oras si am ramas fara baterie,ajunsa acasa l-am bagat la incarcat si se deschide dar se blocheaza si nu mai apuca sa se deschida pana la capat, dar ramane cu led-ul albastru aprins si pe ecran scrie samsung...si am incercat sa-i scot bateria,sa-i scot sim-ul si cardul, dar nu mergeee! CE MA FAC? CE PROBLEMA AR PUTEA AVEA? SI CAT M-AR COSTA SA-L FAC?

Răspuns Câştigător
| ONtheAIR a răspuns:

Daca ai garantie la el te duci cu certificatul de garantie la cei de la care ai luat telefonul si ti-l va repara. Daca nu tot trebuie sa il duci la un service.

| CosminaYQRDAN explică (pentru ONtheAIR):

Nu mai e in garantie ca l-am scapat pe jos si s-a spart sad Dar oricum mersiii pentru ajutor, eu deja l-am dus la service si l-am reparat, trebuia reinstalat softwer-ul happy big grin

1 răspuns: