| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! calculatorul nu imi mai porneste fara sa-l restartez de minim 10 ori, iar dupa ce se incarca sistemul de operare "ingheata" in maxim 10 min fara motiv. Se blocheaza si beculetul de la procesor odata cu sistemul. E din cauza windows-ului? sau are ceva partea de hardware?(uneori nu-mi recunoaste device-urile-acum tastez de pe on-screen keyboard, sunet, mouse etc)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Beculetul acela de care spui e de la HDD nu de la procesor, daca ramane mult timp aprins nu e ok, parerea mea e ca sistemul tau de operare e virusat si trebuie sa reinstalezi windows.succes.

1 răspuns:
| r3laxX a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul daca tot face figuri cel mai probabil problema e de la HDD