| ghaby16 a întrebat:

URGENT! care e de prin Timisoara, sau pe langa. Sau cunoaste pe cineva care vrea un Samsung corby (roz). e putin luata culoare de pe butoanele de pe margine si ecranu e putin zgariat. dar functioneaza [are casti originale+ 3 carcase + card de 1gb (care nu era atasat la el). +incarcator.] il las la vreo 2 milioane (200 de lei). Caree doreste sa ma contacteze pe id gabytza_polista. Va multumesc! [specific telefonul este blocat in Vodafone]

1 răspuns:
| Petre_Alexandru_1995 a răspuns:

Nu stiu pe nimeni dar iti recomad sa il pui pe www.okazii.ro.