| afrodita3333 a întrebat:

URGENT DAU FUNDA: Am facut o prezentare in POWER POINT 2007 si nu vrea sa ruleze, an pus sa ruleze automat si nu vrea, se opreste la prima incepe muzica si nu ruleaza, si inca ceva melodia trebuie pusa pa fiecare diapozitiv in parte sau doar la primul?

1 răspuns:
| danyelo112 a răspuns:

Acolo in dreapta cand faci prezentare in relatarea paginilor poti alege sa se deruleze cu mouseul la un anumit interval sau dupa precedentu.umbla acolo si da "dupa precedentul" si apoi apasa F5.bafta