| Bogdanel97 a întrebat:

URGENT! DAU FUNDA!
Tocmai mi-am spart display-ul la tableta Allview AX4NANO. Imi puteti recomanda un Service in Targu-Mures unde o pot repara? Pretul sa fie cat de cat accesibil. Nu cred ca mai intra in garantie. Si aproximativ in cat timp o pot primi inapoi.

1 răspuns:
| iNowGSM a răspuns:

Salutare,

Poti face o comanda pe iNowGSM.ro pentru display Allview AX4 Nano - 100 lei. Se trimite prin DPD, costul de livrare fiind de 20 lei si o poti monta la un service (probabil undeva la 30-40 lei montaj).