| aNoNimusss9528 a întrebat:

Urgent! De ce mi se inchide telefonul fara sa ii fac nimic >?straight face

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Fiindca probabil ai bateria terminata!
oricum ...indiferent ce are, raspunsul e acelasi! tr sa il duci la service!

| BRG a răspuns:

Poate ai un scurt în el, și se protejează ca să nu ardă alte componente vitale,cum ar fi integratele,sau poate o fi bateria, du-te cu el la un centru specializat, dacă ești din bucurești, mergi la ăia în pasaj la obor, și te rezolvă. Funda?

| aNoNimusss9528 explică:

E nou, NU are nici 3 luni straight face

| Razvy92 a răspuns:

Probabil iti joaca bateria.si mie mi s-a intamplat.sfa: pune o hartie... ceva langa baterie sa nu se mai miste!big grin

| OnStYl3 a răspuns:

Bateria e de vina. Scoti bateria, te uiti pe spate ce tip e si cumperi alta.