| vladut99 a întrebat:

Ce inseamna cand o fata iti inchide telefonul?

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Inseamna ca nu te respecta. Nu ar trebui sa o mai cauti pana nu isi cere scuze.

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

E un gest imatur, probabil ți-a închis telefonul pentru că i-ai spus ceva care a jignit-o/enervat-o, ori nu mai avea contraargumente dacă ați purtat o discuție în contradictoriu.
O altă posibilitate ar fi că a rămas fără baterie, ori nu mai avea semnal.
Încearcă să o suni din nou, iar dacă sună și nu răspunde înseamnă că a supărat-o ceva anume.
Amintește-ți dacă i-ai spus ceva greșit, și eventual cere-ți scuze printr-un sms, ori roag-o să răspundă să clarificați lucrurile.
Baftă!

| crytical a răspuns:

Prietene crede.ma, nu ai sa afli niciodata...

| Casa a răspuns:

N-are chef de tine sau e ocupata

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca i s-a terminat bateria.

| vRaz a răspuns:

Sau ca ai enervat-o rau de tot!

| ionutzalexo a răspuns:

Depinde de situatie......probabil ca ai jignit-o