| anonim_4396 a întrebat:

Urgent.Mi-am cumparat mai de mult niste casti din alea mari care se pun pe cap acum se aude numai in una.Ce sa fac. Funda

Răspuns Câştigător
| puffi34 a răspuns:

Du-o inapoi daca are garantie laughing) normal trebuie sa ti-o schimbe sunt obligati prin lege

| FrateleAndrei a răspuns (pentru puffi34):

As face-o dar am luat-o second hand.Dar nu din magazin de la unu.Dar mersi pentru raspuns.Frumos lup.Sa ai o zi bună.

| puffi34 a răspuns (pentru FrateleAndrei):

happy mss si tie

5 răspunsuri:
| hgcl a răspuns:

Daca mai ai garantie mergi cu ele sa ti le schimbe daca nu, nu ai ce face cu ele pentru ca cablul castilor nu poate fi schimbar e de "unica folosinta" sa zic asa, in afara de garantie nu ai alta sansa sau sa iti iei altele o sa vezi ca si in casca care mai merge o sa se auda tot mai slab cu timpul.

| Makovei_Iuly_1995 a răspuns:

Am aceeasi problema dar nu cred ca se mai poate ceva, cred ca e dezlipit vreun fir sau ceva sad

| mariusmorariu a răspuns:

Completeaza un formular si vezi cat te costa sa le repari http://bit.ly/1eeNm53 (link prin afiliere)