| MaStErShOt a întrebat:

URGENT! Mi s.a pus parola pe windows, insa nu stiu cum. am stat pe pc mai devreme, l.am inchis am fost afara si acum cand m.am intors sa pornesc pc are parola. NU a fost nimeni acasa intre timp! Cum scot parola? (windows 7). ps: si in safe mode imi cere parola.

Răspuns Câştigător
| Iwao a răspuns:

Vezi aici:
http://videotutorial.ro/......ial-video/

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Daca este problema care o stiu eu Incearca sa dai Advance apoi ok si va intra in windows, daca nu atunci schimba windows-ul sau cheama pe cineva la tine sa il repare. Totusi puteai sa faci o poza si sa o pui aici.

| MrSpooky a răspuns:

Cand iti cere parola nu scrie nimic apasa pur si simplu enter si vezi daca functioneaza.