| vladlove123 a întrebat:

Urgent TPU, am o tableta evolio evotab fun si am pierdut incarcatorul, dar am prin casa un incarcator dala cu mufa cum are mp4 si Motorola cum are si tableta la mufa usb, deci nu o incarc la pc, ci la priza cu mufa de aia, tableta se incarca, o afecteaza cumva? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| GigoloDeDoiBani a răspuns:

Sincer sa-ti spun am si eu o tableta Alwiev Aldro Speed si am folosit un incarcator tot de mp4 si nu s-a intamplat nimic sper sati fi fost de ajutor funda :*:*