| aleee_6744 a întrebat:

Urgentt! FUNDA. am telefon samsung u600.si am o problema cu apelul in asteptare nu vrea sa mai mearga.am incercat si la *100# dar deageaba...si setaile tellefonullui nu le prea inteleg. ajutor plzz.

4 răspunsuri:
| Cambria a răspuns:

Tasteaza *43#-pentru activare serviciu /posibil sa-l fi dezactivat din greseala.

| Cambria a răspuns:

Prima oara verifici daca mai ai acest serviciu activ prin apel gratuit *#43#. Iti apare pe ecran daca este dezactivat/activat.
Daca cumva este dezactivat (posibil din greseala) pentru activare apelezi gratuit *43#. O sa iti apara pe ecran apel in asteptare activathappy

| vlad audi 2010 a răspuns:

Du-te la operator(orange, vodafone, cosmote...)