| Istvan_Gabi_1990 a întrebat:

Utilizare: Business, HP Compaq 6200 Pro include module si componente create pentru cele mai riguroase standarde de afaceri inclusiv stabilitate si durata lunga de viata ceea ce il face alegerea corecta pentru afacerea ta.
Calitate: calculator second hand
Brand: HP
Format carcasa: Tower
Model: 6200
Sistem de operare: 7
Procesor: Intel Core i3, 2100 3.1 GHz, 3M Cache
Memorie: 4 GB DDR3, upgradabil la 16 GB DDR3
Hard drive: 160 GB SATA, se pot monta 2 hard-disk-uri pana la 3 TB SATA
Optical drive: DVDRW
Placa video: Intel HD Graphics
Network Card: Gigabit 10/100/1000 Mbs
Porturi / Conectare: 10 x USB 2.0, 2 x PS2, 1 x VGA, 1 x DisplayPort, 1 x audio-in, 1 x audio-out
Cablu Curent: inclus, cu upgrade de placa video
msi gt210 cu 1 gb ddr3
Cam in cat fps si la ce grafica as putea sa pun lolu cu un calculator de genu?

1 răspuns:
| Superior a răspuns:

La LOL grafica nu conteaza, pe medium undeva cam 80-100fps sa zicem. Sistemul e bun in sine, dar mai bine imi oferi un buget si pot scoate ceva nou-nout si poate mai rentabil.