| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma. Am incercat sa fac un CD bootabil windows cu nero, exact cum am vazut pe youtube si pe alte site-uri. Cand am incercat sa vad daca merge imi aparea asa:
Verifyning DMI Pool Data...
Boot from CD
_
Am apasat orice buton ca se se booteze dar degeaba. Chiar nu am mai apasat o data nimic sa vad ce se intampla si a ramas asa. A trebuit sa inchid fortat calculatorul si sa scot CD-ul ca sa se deschida normal. Am setat sa booteze mai intai de pe cd-rom si pe urma de pe hardisk. Windosul e bun ca un prieten a reusit sa il instaleze. Am facut cum a facut si el dar degeaba. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Slowmotioon a răspuns:

O parere din partea mea este ca :poate ai scriss discul la viteza maxima, iar dvd-ul tau sau ce ai poate citeste da cam greu! Gandestet ca windowsu isi ia informatiile foarte repede, de pe dic! Iti sugerez sa il scrii la o viteza mai mica! Sper ca te-am putut ajuta

| pypa007 a răspuns:

Daca ai cd cu Windosul butabil treuie sa intri in bios sa dai niste satari la cd cu Windosul sa as poate sa as buteze si sa as dea drumu dupa ce ai facut satarile din bios as porneste Windosul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Roagate la dumnezeu