| Andreea0612 a întrebat:

Va rog, ajutati-ma! Am o arhiva WinRar cu parola, in care am mai multe "documente text" in el. Din greseala am sters un "document text" care cuprindea niste informatii foarte importante pentru mine.
Se poate vedea cumva lista documentelor sterse din "WinRar", gen "cos de reciclare"?

2 răspunsuri:
| adybutterfly a răspuns:

Bineinteles ca se poate, da un system restore ( Start -> Programs -> Accessories -> System Tools program group and choose System Restore) cu o zi in urma si ai documentul! funda?

| Sickless a răspuns:

Nu exista asa ceva cel putin din ce stiu eu.