| Bianxuzaur a întrebat:

Va rog ajutati-ma.am sters din greseala AC97 din calculator. si nu mai imi merge sunetul. acum ca l-am instalat de pe net imi zice ca s-ar putea sa nu fie bine pentru calculator si imi da "STOP installing(recommended)" si "Continue anyway" eu am dat continue anyway ce s-ar putea intampla?

Răspuns Câştigător
| condru a răspuns:

Nimic rau
in cel mai rau caz iar nu itimerge sunetu
dai continue.bafta

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nimic...ai sau nu sunet, atat.

| moldovianu a răspuns:

Cauta dupa cum se cheama placa ta de baza! Ac97 sunt o multime, dar asta nu inseamna ca sunt si bune pentru tine! Ala care l-ai gasit nu e bun, sunt care le instalezi si tot nu sunt bune!
Scrie pe google cum se cheama placa de baza impreuna cu sound drivers si iti da rezultate!