| anonim_4396 a întrebat:

Heybig grin. mi-am luat ieri un laptop asus si nu stiu de ce nu mi citeste hard disk ulthinking adica nu mi apare in my computer.trebuie sa instalez eu cumva discul (I)? caci la fostul laptop imi aparea in (I). si aici nu miapare niimic. dar aparatul foto si cu stick ul mi le-a aratat totusithinking p. s. windows 7

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

Poate sunt setate pe ascuns. Incearca sa modifici la Tools,folder options,view, si dai click view hiden files, apply. Ar trebuie sa iti arate asa.

| Marina1000 a răspuns (pentru Alexander21):

Unde e acel tools? I don't want to see I don't want to see

| Alexander21 a răspuns (pentru Marina1000):

Ai reusit? Era in bara de sus.