| Gabriel_Kosmyn_1999 a întrebat:

cand deschide calculatorul si deschid task manager imi apare ceva cu cgminer.exe, si dupa aia imi creste temperatula pana la 70 la gpu. Dupa ce ii dau End process, temperatura ajunge la normal. Deci pentru ce e chestia asta? Ajuta sau nu?

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Majoritatea virusilor cand infecteaza partitia c se auto copie si n D sau E

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Cgminer.exe a fost identificat ca virus, troian folosit pentru furat de parole si conturi de banca recomand stergerea hard-ului complet si reinstalarea windowsului cu conexiunea de la internet scoasa si un antivirus decent recomand eset smart security 7

| Gabriel_Kosmyn_1999 explică (pentru soul2soull):

Iit multumesc mult!

| Gabriel_Kosmyn_1999 explică (pentru soul2soull):

Dar daca fac windous numai in c n-are nimic?

| soul2soull a răspuns (pentru Gabriel_Kosmyn_1999):

Majoritatea virusilor cand infecteaza partitia c se auto copie si n D sau E