| MihailaMarianZisPopa a întrebat:

Va rog ajutati-ma e o urgenta! Nu pot deschide/instala nici un program cu exceptia la InternetExplorer Va rog ajutati-ma, am windows xp, dar daca stiti ceva sa nu reinstalez windows pentru ca nu am CD. Pliz ajutor! crying

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Internet explorer vine in xp. poti fii mai explicit? ai formatat azi? sau ce anume nu poti instala? iti iese vroe eroare? da ceva detalii

| MihailaMarianZisPopa explică (pentru gelu1970):

Prima oara am descarcat MSS sa curat pc-ul dar imi dadea numai erori, nu puteam sa deschid multe programe, si apoi un "prieten" mi-a dat alt program care am uitat cum se cheama...si am analizat pc-ul si dupa am dat rr la pc. Apoi cand l-am deschis nu se mai deschideau programele, imi dadea o eroare ( programul nu a fost gasit, instrati in panoul de control apoi ....nu mai tin minte foarte bine.) Sper ca am fost un pic mai explicit, daca nu da-mi add la messenger : mihailamarian18 TE rog! Mersi anticipat

| gelu1970 a răspuns (pentru MihailaMarianZisPopa):

Descarca kido kiler. ca sa il descarci ai doua optiuni. il descarci intr-un stick in alt calc si apoi startezi in safe mode si il executi. sau startezi in safe mode cu functii de retea e sub safe mode, si asa descarci kido killer sau kido remover. e acelasi lucru. spune-mi daca ai reusit.

| MihailaMarianZisPopa explică (pentru gelu1970):

Oh..eu nu prea am inteles crying imi poti da add : mihailamarian18 adresa messenger te rog!

| gelu1970 a răspuns (pentru MihailaMarianZisPopa):

Startezi si in acelasi moment tastezi F8 ca si cum ai tasta un telegraf, pana cand o sa-ti apara pe monitor o lista in care o sa scrie safe mode. o sa ai mai multe optiuni. cu tastele sus/jos alege a doua optiune si dai enter. astepti sa starteze si in acest mod descarca kido remover sau kido killer. e acelasi.

| MihailaMarianZisPopa explică (pentru gelu1970):

Aaa
O sa incerc happy
Sti vreo versiune De Windows xp/7 fara licenta?

| gelu1970 a răspuns (pentru MihailaMarianZisPopa):

Toate versiunile de windows se pot activa