| FrozEenSoul a întrebat:

Fuda! Nevoie urgenta de ajutor! Am deschis un program tip " exe " cu windows media center si acum nu mai pot face nimic. De ce? Deoarece calculatorul meu deschide orice program cu acel program pe care l-am folosit atunci si nu mai merge nimic! Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Dai click dreapta pe ce vrei sa deschizi. dai deschide cu (open with ) si alegi cu ce... Dupaia cred ca o sa isi revina singur

| FrozEenSoul explică (pentru CadeamiarMaseaua):

L-am rezolvat, nu mergea nici cu restore... acele back-up-uri care le face compul cand isi face update windowsul dar are un mod mai avansat, se deschide biosul si ii dai restore de acolo smug mersi oricum!

1 răspuns: