| Mellie00 a întrebat:

Dau funda!
Am un virus in laptop si nu stiu cum sa fac sa-l sterg, pentru. ca nu mi se deschide apare windows xp si se inchide la loc si repeta in continuu PLZZ. ajutati-ma si daca stiti, cum imi pot instala windows 7? Repet, FUNDAAA

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Formateaza partitia respectiva, C, introdu dvd-ul de boot in dvd-rw si...lasa-l sa-si faca treaba

| ankacris a răspuns:

Daca nu ai antivirus descarca ESET NOD32 si da-i o scanare.Il poti descarca de pe www.eset.ro la sectiunea download.

| blackyd a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru ca laptop, si qindows Xplaughing
Intro zi jucam pe pc, si de odata s-a inchis pc-ul, provam in continu sa'l deschid: il deschideam si se inchidea inapoi...
Nu este virus! Este o parte din Windows care s-a rupt si asa nu poate sa se deschida pc-ul!
Du-te la un specialist ca dinstaea, si spune-i sa-ti schimbe windowsu ca a facut POK alalantubig grin__D