| Adryos a întrebat:

Vă rog ajutati-ma! Folosesc windows xp si din 5 în 5 minute (când restartez)mi se oprește netul și nu mai merge pe google etc. Ce aș putea face? Am net de la RDS si router tp link.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Poate fi de la reteaua rds.Probleme cu semnalul.Scoate routerul din priza si baga-l iar dupa cateva secunde.In afara de asta, reinstaleaza alt windows mai nou.Xp-ul nu mai primeste actualizari de ceva timp. Poate fi si asta o cauza.