| alexandruromania23 a întrebat:

Va rog ajutati-ma salut TPU sunt alex si am un telefon Samsung sgh-z240 si vreau in timp ce canta muzica sa fac si altceva sa ma uit la poze de exemplu cum il pot seta? funda si va rog raspundeti

1 răspuns:
| CezaraEM a răspuns:

Salut, pai nu are vreo setare speciala, de obicei telefoanele astea noi te lasa sa asculti muzica in timp ce te uiti la poze/agenda/citesti mesaje etc.
Eu am Vodafone smart chat si ma lasa sa vad orice in timp ce ascult muzica, nu exista vreo setare speciala.
Incearca sa bagi muzica, las-o sa cante apoi da back si uitate prin meniu si poze....vezi daca merge asa pur si simplu.
Sper ca te-am ajutat, Funda? te rog