| ICanLoveYou a întrebat:

Va rog ajutati-ma stiti vreun program de tradus propozitii online sau sa-l downloadez fara plata din engleza in romana sau invers va rog e urgent!

Răspuns Câştigător
| aneta a răspuns:

Www.translate.eu

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Programele bune costa enorm. Google-translator e o mizerie. Eu sunt translator si am verificat. N-are nicio legatura traducerea lor cu textul. Mai mult te incurca. Poti incerca nu stiu cat timp, gratuit, pe Babylon. E bun...numai ca nu are limba romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://translate.google.com/#

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrie pe google dictionar englez roman sau dictionar roman englez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Progamul este www.dictionar-roman.com, incearcal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alcatuiti enunturi in care iese sa aiba doua intelesuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E pe google.scr si u translator.si iti da translator roman-englez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google program de tradus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contact me only by Chat., Kisses Contact me only by Chat., Kisses

| cartofiorrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Intra pe google si scrie google translater si alegi din ce in ce limba vrei sa traduci

| kari a răspuns:

Nu stiu un program dar daca vrei ceva pentru tradus stiu ceva pe net si merge bine la google si diacritice si acolo ai un site care iti traduca in foarte multe limbi si din foarte multe limbi