| CosmiNeeel a întrebat:

FUNDAAA URGENT:
spuneti-mi urgent un program de tradus fraze engleza-romana si invers care sa fie internet off

Plz funda urgent; x

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| AdyutzZz a răspuns:

Google translate laughingLOOL

| CosmiNeeel explică (pentru AdyutzZz):

Ce nu intelegi ca trebuie sa plec undeva unde am doar laptopul fara net si vreau un program de tradus?raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara internet nu exista! Cel putin, inca.
Cu internet www.translate.google.ro
Insa va trebui sa folosesti caracterele specifice romane pentru a traduce corect. De exemplu : Inzapezit. Primul a sa aiba caciulita pe el. (Eu nu pot pune, nu stiu de ce)

| Onn3 a răspuns:

Google translate

| wagen a răspuns:

Google translate sau... babylon dar babylon este cu bani... sper ca tian fost de ajutor http://www.babylon.com/......come/index uite saitul de la babylon