| Anablondyi a întrebat:

Va rog ajutati-ma urgent ca stiu ca va pricepeti la calculatoare. Am intrat de pe tableta pe mess,am iesit,dar am intrat la loc. Dupa ce am dat log out imi scria asa " inchidere sesiune aici sau peste tot" asta inseaman ca mai este cineva care umbla deodata cu mine pe id-ul meu? adica de obicei daca intru pe laptop de pe acelasi id pe care intru pe tableta asa imi apare. PS: nu am fost logata pe alt computer, deci e clar ca sunt logata altundeva. Intrebarea mea urgenta este, cum sa aflu cine se joaca cu id meu si ce sa fac altceva in afara de a-mi schimba cat mai repede parolathinking ....pentru ca mi s-a mai intampalt de vreo 2 ori pana acumthinking va rog helllp

Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

Nu este nimeni pe id-ul tau asa se mai intampla uneori.Si mie imi mai apare asa cateodata, ramai logata.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum..doar daca esti hack-er.iii afli ip-ul in primul rand..adica in al 2-lea rand ca intai trebuie sa iti schimbi parola..si dupa il pedepsesti..adica ii intri in computer si ii faci tot felul de lucruri..aflii informatii si il santajezi cu ele. daca nu le ai angajeaza pe cineva