| Lady a întrebat:

happy

Am nevoie de ajutor!
Am intrat pe mess de pe telefon, iar telefonul s`a descarcat.-telefonul nu era al meu.
cand am venit acasa am intrat pe mess pe acel ID insa peste ceva timp(in jur de 5 min) a iesit supandu`mi ca sunt logata pe un alt computer.
Am mai incercat si s`a mai intamplat acest lucru inca de vreo 2 ori.sad
Am spus sa`mi schimb parola si poate o sa se rezolve.
Am schimbat`o dar acum nu mai pot sa intru de pe yaho messenger(de pe calculator) si trebuie sa intru de pe yahoo! mail.

Ce pot sa fac?not worthy
Va rog sa ma ajutati!
.sadRaspunsul cel mai bun primeste fundita!
Multumesc.happy

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! tie tia ramas netul si idul pe telu respectivului pr tot ce trebuie sa faci daca ai ales sau daca ai bifat sa intri de pe tel resp pr si sa dezbifezi obt sau sa astepti o zis 2 daca nu merge intrati iar de pe telu lui / ei

7 răspunsuri:
| Fallen Angel a răspuns:

Iti zice ca esti conectata pe un alt computer deoarece te-ai logat pe telefon. Si el e tot un "computer" dar nu atat de performant. Deci trebuie sa intri pe acel telefon si sa iesi de pe mess. Eu stiu ca atunci cand intram online pe yahoo mail ma scotea din yahoo! messenger. Si trebuia eu sa dau "log in" ca sa ma scoata de pe mail si sa ma logeze pe messenger. Deci eu asta cred. Ca trebuie sa ceri acel telefon si sa iesi din messenger. si sa incerci sa te logezi dupa. Daca nu merge eu nu stiu ce sa zic. Succes!

| Merisorr a răspuns:

Prima data verifica daca persoana a cui era telefonul nu se joaca cu nervii tai. In sensul ca poate mai are inca adresa si parola ta pe telefon si intra el/ea si te tot scoate pe tine (adica e el/ea pe ID tau si de aia nu poti inta tu ) big grin. Iti apare ceva cand incerci sa intri pe yahoo de pe calculator? Daca da cauta pe dictionar ce inseamna ca poate te ajuta. Poate versiunea messengerului nu e prea buna si de aceeabatting eyelashes. Incearca sa dezinstalezi si sa instalezi din nou messengeru big grin. Sper ca te-am ajutat! >big grin

| Lady explică:

Am rezolvat! whew!

Multumesc mult pentru raspunsuri!:X
:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sign out de pe telefonul pe care ai intrat pe mess

| AuRevoirSimone a răspuns:

Pai trebuia sa dai sign out de pe telefon.Sau sa-i spui acelei persoane sa dea, daca telefonul se descarcase.

| al3 a răspuns:

Incearca pe meebowinking

| robokop69 a răspuns:

Buna.Eu zic sa-ti faci alta adresa de e-mail si totul o sa fie ok.