| andreeamee a întrebat:

Va rog am nevoie de mare mare ajutor...
am un iphone 4 cu ios 7, de ieri mi-am pus un cod, au incercat unii colegi sa il ghiceasca, apoi, dupa ce am raspuns la un apel, nu am mai putut sa il deblochez...ecranul (lockscreen) nu raspunde la comenzi, touchschreenul merge, adica pot accesa notification center sau control center, doar nu se deblocheaza dupa ce glisez pe ecran si nici nu imi apare ceva ca sa pun codul... oare care ar fi problema? ce pot sa ii fac? dau funda mare mare

3 răspunsuri:
| navinia a răspuns:

Dul la un specialist! big grin

| Constantin_Popa_1988 a răspuns:

S-a folosit in cod. e recomandat sa mergi intr-un service

| andreeamee explică:

Gata am rezolvat, l-am inchis apoi l-am deschis din nou si acum merge...probabil de la prea multe incercari la cod...mersi oricum