| DenisaIonela a întrebat:

Va rog daca imi puteti spune si mie un program care imi pot muta fisierele din telefon pe card

3 răspunsuri:
| florinc_8000 a răspuns:

În mod normal pozele se salvează automat pe cardul telefonului. Probabil ai vrut să zici că le vrei transferate pe PC?
Ce marcă de telefon ai? Caută la producător pe site şi vei găsi probabil un soft, dar trebuie sa ai şi cablu de date. O altă metodă ar fi să le tranferi prin bluetooth la un PC sau un alt telefon...

| DenisaIonela explică:

Prost esti tu ma daca nu sti despre ce e vorba nu mai raspunde dastetu prostilor

| DenisaIonela explică:

Prost esti tu