| Den_2403 a întrebat:

Va rog daca se poate sa ma ajutati.Am intrat pe messenger acolo sus unde scrie messenger si am dat la preferens.Nu stiu ce am facut dar acum cand scriu cuiva si dau enter nu se trimite se duce mai injos si trebuie sa dau send de fiecare data cand vreau sa trimit.Heeeellllp.Multumesc.Fundita!

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Messenger => preferences => messages=> debifeaza inserts a new line in the message si bifeaza send the message.

Sper ca te-am ajutatbig grin

1 răspuns:
| DeeaLove08 a răspuns:

Intra din nou la preferences. alege din lista din stanga optiunea messages. tu trebuie sa ai activata acum optiunea inserts a new line in the message daca atunci cand dai enter se duce mai in jos.alege de deasupra inserts a new line in the message optiunea sends the messages si apoi dai ok si totul se rezolva! sper ca ai inteles. fundita?