| nelu14 a întrebat:

Va rog frumos cine ma poate ajuta, am incercat sa instalez windowsu si imi apare o eroare http://img703.imageshack.us/f/dsc05374m.jpg/ Am incercat alta varianta de windows si: http://img705.imageshack.us/i/dsc05375z.jpg/
ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Desi eu am un hard cu bad-uri nu mi-a dat aceeasi eroare. La mine nu pot instala windowsul ca se blocheaza pe undeva. In fine varianta cea mai buna fie iti cumperi altul fie te mai chinui la instalare impreuna cu o formatare completa.

5 răspunsuri:
| Cosmin a răspuns:

Salut! Sunt foarte mari sanse ca hardul tau sa aiba bad-uri(erori, sau mai bine zis, un fel de virusi ai harduri) sau sa se fi bulit cu totul! Incearca din BIOS sa vezi daca il recunoaste! Daca nu il recunoaste, trebuie sa iti cumperi altul; daca il recunoaste, trebuie sa ii faci un LowLevel sau un recovery pentru bad-uri!

| boy777 a răspuns:

Cauta pe google codul erorii

| kleorys a răspuns:

Ce windows ai avut inainte? mie atunci mi a aparut erorile acestea cand am luat calculatorul (nou). Am avut instalat linux si din cauza lui nu am putut pune windows.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipseste un fisier important din windows. Instaleza unul de pe cd original.

| nelu14 explică:

Si eu am avut linux prima datathinking demult