| Cezar_Ciobanu_1967 a întrebat:

Va rog frumos,daca ma poate ajuta cineva, cu urmatoarea problema!? vreau sa vizionez un cd.pe laptop l am introdus,dar nu mi reda imaginea adica nu vad nimic! care ar fi pasii, care sa ma conduca in a vedea filmul respectiv de pe cd! va multumesc din suflet! astept un raspuns!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai pe acel cd? Mergi al propietati si vezi in ce format este si ne spui.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci un film dar in ce format este?

| Cezar_Ciobanu_1967 explică (pentru anonim_4396):

Buna RAMON! eu am mai vazut filmul, este pe cd, dar aveam wendous 8 acum am 8, 1 si nu mai pot vedea acela si cd pe care initial il vazusem! sa fie vorba de ceva setari pe care eu nu le stiu? daca ma poti ajuta, ar fi super! iti multumesc anticipat RAMON! duminica placuta alaturi de cei dragi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cezar_Ciobanu_1967):

Ti-am trimis un mesaj privat.Imi dai addd la messenger si descacric si instalezi team viewer 9 sa rezolvam.

| Cezar_Ciobanu_1967 explică (pentru anonim_4396):

Ciobanucezar67