| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos dati. mi si mie un site de unde pot descarca yahoo multimess... l am avut dar l am sters si acum am vrut sa instalez dar nu imi merge deoarece imi cere IDLE. DLL sau ceva de genul asta...Stiti cumva ce inseamna?thinking .va rog ajutati-ma...multumesc pentru rasp voastre. daca puteti sa mi. l dati cu tot cu IDLE. DLL

4 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Da-mi add pe mess la ID : intillay_rt si ti-l dau eu

| us3r a răspuns:

Yahoo multimessu ...sincer nu stiu si eu tot caut sad

dar eu tias recomanda, daca vrei bineinteles, pidgin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici gasesti cea mai tare versiune: http://www.avataremess.ro/download.html