| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a întrebat:

Va rog frumos. Ziceti-mi si mie ce driver trebuie sa instalez sau sa downloadez de pe net daca se poate ca sa transfer fisiere de pe telefon pe pc. Am telefon Orange Malibu si Windows XP la pc.Va rog cat mai repede.

5 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca doresti doar transfer de fisiere de pe cardul de memorie pe pc, nu ai nevoie decat de cablu de date.

| davio a răspuns:

Din cite stiu telefonul ORANGE MALIBU e produs de HUAWEI asa ca -ti trebuie HUAVEI PC SUITE.Il iei de aici:http://www.software112.com/products/huawei-cdma-pc-suite.html.BAFTA.FUNDA?

| davio a răspuns:

Scuze! si sa ai cablu de date.

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn explică:

Poy exact asta vreau.am cablu de date...doar ca nu stiu ce driver trebuie

| aleeex17s a răspuns:

Trebuie sa ai stick bluetooth, in caz contrar nu ai nicio posibilitate, eventual cablu USB. Funda?