| Maryan7 a întrebat:

Am un Samsung GALAXY Trend Lite si vreau sa-l formatez, adica sa sterg tot tot de pe el ca si cum as schimba windows-ul la un PC.Va rog cat de repede daca se poate sa imi raspundeti.!

Răspuns Câştigător
| J0nas a răspuns:

Da se poate! Inchide-l, iar apoi tine apasat: tasta de inchidere, tasta de volum-jos si tasta de Home! Apoi iti va aparea un meniu. Deplaseaza-te in el folosind Tastele de volum si da click pe tasta de inchidere. Da la optiunea Wipe Device si apoi selecteaza Yes!

| Maryan7 explică (pentru J0nas):

Multumesc frumos!

| J0nas a răspuns (pentru Maryan7):

Cu placere!