| HellBlade a întrebat:

VA ROG HELP FUNDA + VOT! De cateva zile telefonul meu nu se mai aprinde.Il pun la incarcat (Ps esti Samsung sgh-L700) si inainte se mai aprindea aveam probleme cu incarcatu dar se incarca cu greu in aprindeam acum deloc.Ca sai mai dau energie puneam putin limbap e chesti aaia galbena. Dar acum deloc niste sfaturi.Ar trebuii sa imi schimb bateria sau sa duc telefonul la reparat.Sau ar trebui sal las cateva zile liber asa fara sa-i fac nimic va rog niste sfaturi.Cum as putea incarca bateria?

3 răspunsuri:
| RANGE a răspuns:

S-ar putea sa fie de la incarcator, daca bateria era dusa trebuia sa se aprinda cand era la incarcat

| BYGGeo a răspuns:

E posibil sa aiba o problema cu displeiu. ma bine dul la reparat si gata

| HellBlade explică:

Cu displeiu sigur n-are probleme. de la incarcator se poate. dar nici asta nu e sigur am incercat cu ambele incaratoare si usb si de la priza
si cu ambele nu merge...