| DedeDedycz a întrebat:

Pt. samsung GT-C6712 ceprogram de convert video trebuie sa folosesc? Adica in ce trebuie sa transform un video(avi., mp4., etc). va rog cat mai repede raspunsul!

4 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Formatele precizate de tine pot fi transformate cu softul dupa cd-ul care a venit cu telefonul. Cred ca se numeste Samsung PC Studio.
Pentru alte formate poti folosi Freemake video converter. este gratuit.

| DedeDedycz explică (pentru alecx4music):

Telefonul nu a venit cu nici un CD!

| alecx4music a răspuns (pentru DedeDedycz):

Poti descarca Samsung New PC Studio gratuit. scrii pe google: Samsung new pc studio download sau descarci freemake video converter. Cu freemake trebuie sa stii rezolutia si bitrate-ul suportat de telefon. Io zic sa incerci cu Samsung PC studio

| FlorinDrg a răspuns:

Cel mai sigur, concret si explicit raspuns la intrebarea ta il gasesti la urmatorul link :
http://expertutorial.ro/convertor-pentru-telefoane/