| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa cititi si sa raspundeti daca stiti! Am un nokia 6110 navigator cu gps route 66, mi-am descarcat o harta romania 2005 pe pc dar cum fac sa o pun in telefon sa si mearga, mi-am creat fisiere cu nume route 66/maps/(etc) si tot nu merge, ce sa fac? funda si vot.

1 răspuns:
| Ezio4acb a răspuns:

Parerea mea este, sati bagi net pe telefon sau altfel, ma rog si intripe www.getjar.com si iti downloadezi gratis google maps, unde ai si Romania in cel mai mic detaliu, eu am facut la fel si mi-a placut foarte mult aplicatia, sper ca te-am ajutat, funda:D?