| Alexis7591 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti, cum sa elimin Secure Search

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pagina de "Secure Search" este setat de AVG Antivirus, pentru cautare in siguranta, eliinand site-urile suspecte.
Daca nu ai AVG instalat, atunci poate fi de la un alt program antivirus (cu toate ca n-am intalnit doar la AVG).
Daca n-ai nici un antivirus instalat, atunci iti lucreaza un malware (virus) pe calculator.

Pagina de pornire o poti schimba intrand in setarile browserului, dpa ce ti-ai ales intai pagina dorita pentru pornire. Dai "pagina curenta", iar la inchidere trebuie salvat sau se salveaza singur.

| Alexis7591 explică (pentru Bula):

Am antivirus Avast

| Alexis7591 explică (pentru Alexis7591):

Am rezolvat cu SpyHunter.

| CdeMetal a răspuns:

Dezinstalează programele dubioase și dă o scanare cu Mbam, reinstalează browserul.
https://www.malwarebytes.com/mwb-download/

| anonim_4396 a răspuns (pentru CdeMetal):

Tot ramane homepage-ul setat sau motorul de cautare. Spune-i tu cum sa le sterga, mie mi-e sila.

| CdeMetal a răspuns (pentru anonim_4396):

Am modificat răspunsul.