| Parangalevacy a întrebat:

Va rog sa imi spuneti urgent. de cateva zile mi se deconecteaza internetul adica nu mai e semnal,merge ce merge dupa care da eroare, iar merge ce merge si tot la fel. culmea este ca pe facebook merge foarte bine fara intreruperi de acest gen.am viteza foarte buna doar ca se intampla asta. am vorbit cu cei de la relatii cu clientii si au zis ca e reteaua suprasolicitata si sa ma astept 1-2 zile. au trecut 4 zile de atunci si m-am gandit sa sun din nou dar am vazut ca tot imi apare triunghiul acela galben cu semnul exclamarii in el in bara de instrumente si m-am gandit ca poate nu e de la internet.ma puteti ajuta? va rog mult! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Seth15 a răspuns:

O fundita nu ar strica, mersi

6 răspunsuri:
| Seth15 a răspuns:

Pai daca ti-a aparut semnu ala galben dai pe el si inst. ce iti da el acolo... si chestia cu internetul, incerca sa ii stresezi big grin adica sunai din 30 in 30 de min si zile tot felul de chesti: cum ca ai renunta la abonament ca iti trebuie obligatoriu net acum bla, bla, bla

| Parangalevacy explică (pentru Seth15):

Pai dau pe semnul ala si dispare. mai astept pana maine daca nu merge sa vezi ce la fac

| Seth15 a răspuns:

Da... de preferat ar fi sa ii zici unei persoane cu vocea groasa sa vorbeascalaughing daca ai voce de copil poate te i-au si la mistolaughingapp la ce esti abonat rds?

| Parangalevacy explică (pentru Seth15):

Nu,romtelecom dar de la noi tot satul are numai romtelecom

| Seth15 a răspuns:

Am un prieten care sta la sat si tot cu romtelecom are, o sa ti-l faca dar mai greu. Asa a fost la el

| Parangalevacy explică (pentru Seth15):

S-a rezolvat. nu era de la ei, nu mai aveam memorie in partitia C/