| brailamuntenia a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu un raspuns. Mi-am reinstalat windows-ul, iar acum nu mai pot reinstala google chrome. Inainte functiona perfect. Mentionez ca am norton antivirus cu licenta. Deci nu am virusi. Cand incerc sa- instalez primesc mesajul "computerul nu respecta cerintele de hardware minime pentru google chrome". De unde il pot descarca, sau ce setari trebuie sa fac. Multumesc!

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca Mozilla.

| K0sti a răspuns:

Ai probleme cu windows-ul! Nu Chrome e de vina!

| horia2012 a răspuns:

Descarca de aici varianta -stable- si incearca sa-l instalezi:
http://www.softpedia.com/progDownload/Google-Chrome-Download-108166.html

| brailamuntenia explică (pentru horia2012):

Nu merge, am mai incercat acest link

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ai avut un windows si ai bagat altul, nu tot pe acela care l-ai avut.Acesta nou, nu corespunde cerintelot google chrome. Sa ne spui ce windows ai avut si ce windows ai bagata acum. Poti instala ca browser, mozilla firefox, e foarte bun si el.

| brailamuntenia explică (pentru anonim_4396):

Am avut Windows XP si tot pe acela l-am instalat. Eu am nevoie de Chrome, pentru a-mi recupera mai multe date.

| anonim_4396 a răspuns (pentru brailamuntenia):

Reinstaleaza-l din nou.

| brailamuntenia explică (pentru anonim_4396):

Am facut asta de vreo trei orisad

| anonim_4396 a răspuns (pentru brailamuntenia):

Ia sa incerci sa descarci de pe internet explorer. Salvezi broserul desscarcat pe desktop.Nu-l mai lasi sa se salveze in my document. Dupa descarcare te duci pe desktop si incerci sa-l instalezi.

| piratuu a răspuns:

Mai bine i-ati Opera. Se misca bine si nu da erori.

| piratuu a răspuns:

Sau poti sa ne spui versiunea ta de Windows, si daca nu merge, incearca sa iei o versiune stable sau una mai mica.