| TaniaTT a întrebat:

Va rog sa ma ajutati... Pe Facebook, cand dau la fotografii, nu imi mai apar, doar daca dau la albume unde le pot vedea clasate pe fotografii de coperta, de profil, de pe mobil etc. Cum fac sa imi apara din nou toate pozele una langa alta cand dau la fotografii?

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Inseamna ca este timpul sa te mai relaxezi sa mai iesi afara sau in vacante. Nu mai sta pe facebou mai bine ai citi o carte.

| TaniaTT explică (pentru SasNetRomania):

Citest in fiecare zi happy Daca nu inteleg ceva la o retea de socializare nu inseamna ca imi petrec toata viata in fata ecranului... Doar vream sa stiu de ce am problema asta.

| SasNetRomania a răspuns (pentru TaniaTT):

Nu folosesc acea tampenie de site, nu stiu ce sa zic probabil s-a updatat aplicatia si a fost putin schimbata.